• Dziewczęta dzieci młodsze
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
60 m 9.50 Julia Gregorczyk 17.12.2016 Kraków
100 m 16.60 Lidia Ziembińska 13.05.2017 Kraków
150 m 26.01 Lidia Ziembińska 30.04.2017 Chorzów
300 m 55.87 Wiktoria Tryfanów 18.09.2016 Kraków
500 m 1:41.50 Wiktoria Tryfanów 26.11.2016 Spała
600 m 2:17.22 Małgorzata Jaśkaczek 13.05.2017 Kraków
skok w dal 3.69 Lidia Ziembińska 10.06.2017 Kraków
skok wzwyż 122 cm Małgorzata Jaśkaczek 10.06.2017 Kraków
piłeczka palantowa 20.50 Wiktoria Tryfanów 28.05.2016 Kraków
kula (2 kg) 5.45 Nowak Martyna 22.05.2016 Kraków
  • Chłopcy dzieci młodsze
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
60 m 9.68 Kamil Petka 30.04.2017 Chorzów
100 m 15.93 Michał Szczurek 13.05.2017 Kraków
150 m
300 m 54.64 Kacper Poroś 18.06.2016 Bielsko Biała
500 m 1:50.47 Michał Szczurek 26.11.2016 Spała
600 m 2:10.30 Artur Łapcik 17.12.2016 Kraków
skok w dal 3.76 Kamil Petka 5.02.2017 Brzeszcze
skok wzwyż 125 cm Kamil Petka 18.02.2017 Racibórz
piłeczka palantowa 38.5 Eryk Patyk 22.05.2016 Kraków
  • Dziewczęta dzieci starsze
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
60 m ppł
60 m 9.30 Sylwia Stasiuk 30.04.2017 Chorzów
100 m 14.93 Sylwia Stasiuk 13.05.2017 Kraków
150 m 23.87 Sylwia Stasiuk 30.04.2017 Chorzów
200 m 34.61 Julia Jaśkaczek 6.01.2017 Toruń
300 m 50.75 Wiktoria Tryfanów 13.05.2017 Kraków
500 m 1:42.32 Natalia Nowak 26.11.2016 Spała
600 m 1:58.90 Wiktoria Tryfanów 8.05.2017 Kędzierzyn Koźle
skok w dal 3.74 Julia Jaśkaczek 10.06.2017 Kraków
skok wzwyż 135 cm Julita Starzycka 25.03.2017 Trzebinia
piłeczka palantowa 33.50 Julita Szklarczyk 28.05.2016 Kraków
kula (2 kg) 7.70 Daria Przytulska 28.05.2016 Kraków
dysk (0,60 kg) 14.41 Ewa Kowal 10.06.2017 Kraków
  • Chłopcy dzieci starsze
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
60 m ppł 12.91 Mateusz Juszczak 29.01.2017 Brzeszcze
60 m 8.83 Patryk Szczurek 29.09.2016 Kraków
100 m 14.27 Patryk Szczurek 28.05.2016 Kraków
150 m 23.02 Nikodem Liszka 30.04.2017 Chorzów
200 m 31.72 Nikodem Liszka 6.01.2017 Toruń
300 m 49.02 Mateusz Juszczak 30.04.2017 Chorzów
500 m 1:39.43 Nikodem Liszka 26.11.2016 Spała
600 m 2:07.8 Daniel Kubański 17.12.2016 Kraków
skok w dal 4.41 Mateusz Juszczak 13.05.2017 Kraków
skok wzwyż 140 cm Mateusz Juszczak 3.05.2017 Bielsko Biała
piłeczka palantowa 51.50 Szymon Pulnar 3.09.2016 Kraków
kula (4 kg) 8.24 Szymon Pulnar 8.05.2017 Kędzierzyn Koźle
dysk (0,75 kg) 21.16 Kamil Petka 10.06.2017 Kraków
  • Dziewczęta młodziczki
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu Miejscowość
80 m ppł
60 m
100 m
150 m
300 m
600 m
skok w dal
skok wzwyż
kula (3 kg) 5.85 Amelia Badzioch 8.05.2017 Kędzierzyn Koźle
dysk
  • Chłopcy młodziki

Kędzierzyn Koźle

Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
60 m
100 m ppł
100 m 14.20 Patryk Szczurek 8.05.2017
150 m
300 m
600 m
skok w dal 4.10 Patryk szczurek 13.05.2017 Kędzierzyn Koźle
skok wzwyż  141 cm Piotr Pulnar 10.06.2017 Kraków
kula (5 kg)
dysk (1 kg)