Wyniki imprez lekkoatletycznych w 2017 roku :

  1. 25.03.2017 I Halowe Otwarte Mistrzostwa Gminy Trzebinia i Powiatu Chrzanowskiego w Lekkiej Atletyce – Komunikat pobierz w .xls
Bieg wahadłowy 3×20 m K 2006 i młodsze      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Szwagrzyk Aleksandra UKS Sokół Zator 14.50
2 Łukasik Maja Victoria Trzebinia 14.62
3 Modrzejewska Oliwa Wspólnota Gmin Powiatu Chrzanowskiego 16.40
4 Ciupek Emilia SP Regulice 15.44
5 Ptak Justyna SP Płoki 20.62
6 Ożóg Zuzanna SP Regulice 15.03
7 Kopeć Wiktoria SP Regulice 15.69
8 Batiuk Alicja SP Regulice 16.44
9 Czechowska Anna SP Psary 15.63
10 Jaśkaczek Mąłgorzata Victoria Trzebinia 14.97
11 Kazimierczak Ewa SP Płoki 16.44
12 Spyt Agata SP Płoki 17.69
13 Chechelska Kornelia SP Płoki 15.75
14 Klima Marta SP Płoki 16.00
15 Nowak Nikola Victoria Trzebinia 15.71
16 Ziembińska Lidia Victoria Trzebinia 15.25
17 Papiernik Milena SP nr 8 w Trzebini 16.82
Bieg wahadłowy 3×20 m M 2006 i młodsze      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Janik Gabriel SP Regulice 14.85
2 Perończyk Damian ZS Kwaczała 13.87
3 Świętek Jacek UKS Sokół Zator 14.16
4 Tori Buassa UKS Sokół Zator 14.81
5 Matysik Paweł SP Regulice 15.06
6 Kamiński Jakub UKS Sokół Zator 14.78
7 Kasprzyk Damian SP Regulice 16.00
8 Paluch Damian SP Regulice 15.25
9 Szymborski Dawid UKS Sokół Zator 14.06
10 Opaliński Jakub ZS Kwaczała 13.97
11 Sujdak Paweł ZS Kwaczała 14.40
12 Czerwik Nikodem UKS Sokół Zator 15.04
13 Buassa Tosi UKS Sokół Zator 14.10
14 Stachańczyk Jakub ZS Kwaczała 16.88
15 Suchta Jan SP Płoki 17.31
16 Sochacki Tomasz UKS Sokół Zator 14.57
17 Sadowski Karol UKS Sokół Zator 16.15
18 Gacek Jerzy SP Płoki 18.00
19 Pieniążek Karol SP Płoki 14.15
20 Kajtoch Adrian UKS Sokół Zator 20.97
21 Hallewas Piotr SP Płoki 13.60
22 Szczurek Michał Victoria Trzebinia 13.12
23 Halemba Kacper SP Psary 13.71
24 Krmański Paweł Victoria Trzebinia 14.93
25 Surowiak Jakub Victoria Trzebinia 14.85
26 Surowiak Filip Victoria Trzebinia 15.25
27 Tryfanów Patryk Victoria Trzebinia 14.43
28 Klimkiewicz Łukasz SP Psary 14.53
Bieg wahadłowy 3×20 m K 2005      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Kania Zuzanna SP Regulice 14.40
2 Lizończyk Natalia SP Regulice 13.93
3 Tryfanów Wiktoria Victoria Trzebinia 13.53
4 Szklarz Aniela UKS Sokół Zator 14.22
5 Swietek Agata UKS Sokół Zator 15.31
6 Pajak Nadia Wspólnota Gmin Powiatu Chrzanowskiego 15.07
Bieg wahadłowy 3×20 m M 2005      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Nocula Damian SP Regulice 14.47
2 Śliwiński Dawid UKS Sokół Zator 13.06
3 Ryba Błażej SP Regulice 13.72
4 Szuba Kamil Victoria Trzebinia 14.09
5 Karmański Ireneusz Victoria Trzebinia 14.44
6 Łapcik Artur Victoria Trzebinia 13.34
7 Danielkis Benjamin ZS Kwaczała 14.03
8 Knapik Kamil SP Regulice 14.63
9 Ryba Dawid SP Regulice 14.21
10 Lizończyk Piotr SP Regulice 13.34
11 Bogacki Igor SP nr 8 w Trzebini 13.66
Bieg wahadłowy 3×20 m K 2004      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Starzycka Julita Victoria Trzebinia 13.66
2 Staroń Emilia Victoria Trzebinia 13.62
3 Stasiuk Syliwa Victoria Trzebinia 13.43
4 Nowak Natalia Victoria Trzebinia 13.43
Bieg wahadłowy 3×20 m M 2004      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Banachowicz Bartosz SKS Kusy Kraków 13.50
2 Pałka Michał SP Regulice 13.75
3 Mirek Jakub SP Płoki 13.37
4 Duda Adam SP Płoki 13.47
5 Czechowski Patryk SP Psary 13.06
6 Pabis Norbert Victoria Trzebinia 13.00
7 Borówka Mateusz SKS Kusy Kraków 14.22
8 Liszka Nikodem Victoria Trzebinia 12.84
9 Kaim Mikołaj SP Psary 14.00
10 Doniec Szymon SKS Kusy Kraków 12.69
11 Woziwodzki Jakub SKS Kusy Kraków 12.69
12 Łukasiewcz Sebastian SKS Kusy Kraków 12.65
  Bieg wahadłowy 3×20 m K 2003      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Badzioch Amelia Victoria Trzebinia 15.25
Bieg wahadłowy 3×20 m M 2003      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Warzecha Wojciech ZS Kwaczała 12.72
2 Milecki Miłosz ZS Kwaczała 13.97
3 Perończyk Dawid ZS Kwaczała 14.25
4 Grec Kamil ZS Kwaczała 13.07
5 Szczurek Patryk Victoria Trzebinia 12.93
6 Miłosz Mirek SP Płoki 11.97
Bieg wahadłowy 3×20 m K 2002      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Gromadzik Patrycja Gimnajzum nr 1 Trzebinia 13.85
2 Stuczyńska Oliwia ZS Kwaczała 13.72
Bieg wahadłowy 3×20 m K 2001      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Puz Wiktoria SP Płoki 14.00
2 Mierzwa Katarzyna SP Płoki 14.91
Bieg wahadłowy 3×20 m M 2001      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Dzedzyk Oskar SP Płoki 12.81
600 m K 2006 i młodsze      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Ciupek Emilia SP Regulice 3:42.78
2 Chechelska Kornelia SP Płoki 3:19.75
3 Ziembińska Lidia Victoria Trzebinia 3:20.25
4 Szwagrzyk Olga UKS Sokół Zator 3:04.22
5 Łukasik Maja Victoria Trzebinia 2:59.68
6 Modrzejewska Oliwia Wspólnota Gmin Powiatu Chrzanowskiego 3:25.00
7 Batiuk Alicja SP Regulice 3:26.09
600 m M 2006 i młodsze      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Janik Gabriel SP Regulice 2:59.73
2 Perończyk Damian ZS Kwaczała 2:48.81
3 Świętek Jacek UKS Sokół Zator 3:00.31
4 Opaliński Jakub ZS Kwaczała 2:57.31
5 Rozmus Maksymilian SP Płoki 3:13.94
6 Gacek Jerzy SP Płoki 4:06.32
7 Szklarczyk Kamil SP Płoki 3:19.98
8 Surowiak Jakub Victoria Trzebinia 3:07.06
9 Surowiak Filip Victoria Trzebinia 2:55.44
10 Kamiński Jakub UKS Sokół Zator 3:20.86
11 Buassa Tosi UKS Sokół Zator 3:05.57
12 Buassa Tori UKS Sokół Zator 3:30.18
13 Sadowski Karol UKS Sokół Zator 3:33.75
14 Gałuszka Mateusz UKS Sokół Zator 3:13.18
15 Paluch Damian UKS Sokół Zator 3:19.05
16 Stachańczyk Jakub ZS Kwaczała 3:21.47
17 Sajdak Paweł ZS Kwaczała 2:56.56
600 m K 2005      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Bilska Olga ZS Kwaczała 2:54.10
2 Tryfanów Wiktoria Victoria Trzebinia 2:43.88
3 Lizończyk Natalia SP Regulice 2:41.47
4 Świętek Agata UKS Sokół Żator 3:09.38
5 Szklarczyk Aniela UKS Sokół Żator 3:07.92
600 m M 2005      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Łapcik Artur Victoria Trzebinia 2:44.44
2 Szuba Kamil Victoria Trzebinia 2:46.16
3 Sykuła Fabian Victoria Trzebinia 2:46.85
4 Ryba Błażej SP Regulice 2:59.25
5 Ryba Dawid SP Regulice 3:01.19
6 Knapik Kamil SP Regulice 3:01.25
7 Lizończyk Piotr SP Regulice 2:46.73
600 m K 2004      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Ryba Karolina SP Regulice 3:28.88
2 Lasoń Oliwia SP Płoki 3:28.59
3 Jaśkaczek Julia Victoria Trzebinia 2:56.64
4 Nowak Natalia Victoria Trzebinia 3:01.25
600 m M 2004      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Batko Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2:47.79
2 Banachowicz Piotr SKS Kusy Kraków 2:34.82
3 Borówka Mateusz SKS Kusy Kraków 2:59.19
4 Kubański Daniel Victoria Trzebinia 2:37.48
600 m K 2003      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Sajdak Małgorzata ZS Kwaczała 2:51.59
2 Stuczyńska Oliwia ZS Kwaczała 3:17.03
3 Gromadzik Patrycja Gminazjum nr 1 w Trzebini 2:54.16
600 m M 2003      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Kulawik Patryk ZS Kwaczała 2:36.26
2 Milecki Miłosz ZS Kwaczała 2:52.94
3 Pelc Paweł ZS Kwaczała 2:37.25
4 Grec Kamil ZS Kwaczała 2:37.69
600 m M 2002      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Mirek Miłosz SP Płoki 2:43.53
Skok w dal z miejsca K 2006 i młodsi      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Modrzejewska Oliwia Wspólnota Gmin Powiatu Chrzanowskiego 1.50
2 Chowaniak Julia SP Regulice 1.45
3 Baran Maja SP Luszowice 1.58
4 Łukasik Maja Victoria Trzebinia 1.51
5 Nowak Nikola Victoria Trzebinia 1.30
6 Jaśkaczek Mąłgorzata Victoria Trzebinia 1.41
7 Swagrzyk Olga UKS Sokół Zator 1.68
8 Ziembińska Lidia Victoria Trzebinia 1.52
9 Ptak Justyna SP Płoki
Skok w dal z miejsca M 2006 i młodsi      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Szymborski Dawid UKS Sokół Zator 1.54
2 Gałuszka Mateusz UKS Sokół Zator 1.77
3 Hallewas Piotr SP Płoki 1.92
4 Kowalski Łukasz UKS Sokół Zator 1.65
5 Kasprzyk Damian SP Regulice 1.35
6 Tryfanów Patryk Victoria Trzebinia 1.42
7 Szczurek Michał Victoria Trzebinia 1.65
8 Petka Kamil Victoria Trzebinia 1.95
9 Suchta Jan SP Płoki 0.95
10 Gacek Jerzy SP Płoki 0.90
11 Pieniążek Karol SP Płoki 1.78
12 Szklarczyk Kamil SP Płoki 1.16
13 Kajtoch Adrian UKS Sokół Zator 0.80
14 Klimkiewicz Łukasz SP Psary 1.61
15 Sierka Oliwier Victoria Trzebinia 1.10
16 Sadowski Karol UKS Sokół Zator 1.13
17 Baussa Tori UKS Sokół Zator 1.36
18 Rozmus Maksymilian SP Płoki 1.15
Skok w dal z miejsca K 2005      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Szklarz Aniela UKS Sokół Zator 1.53
2 Tryfanów Wiktoria Victoria Trzebinia 1.58
3 Staroń Julia SP Psary 1.78
4 Świetek Agata UKS Sokół Zator 1.53
5 Lizończyk Natalia SP Regulice 1.60
6 Bilska Olga ZS Kwaczała 1.42
7 Malczyk Agata SP Psary 1.46
8 Kania Zuzanna SP Regulice 1.62
Skok w dal z miejsca M 2005      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Śliwiński Dawid UKS Sokół Zator 1.80
2 Nocula Damian SP Regulice 1.58
3 Ryba Błażej SP Regulice 1.70
4 Łapcik Artur Victoria Trzebinia 1.80
Skok w dal z miejsca K 2004      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Kucharska Aleksandra SP Regulice 1.56
2 Rogalska Oliwia SP Regulice 1.76
3 Nowak Natalia Victoria Trzebinia 1.68
4 Budniok Adrianna Victoria Trzebinia 2.09
5 Staroń Emilia Victoria Trzebinia 1.95
6 Starzycka Julita Victoria Trzebinia 1.83
7 Stasiuk Syliwa Victoria Trzebinia 2.08
8 Jaśkaczek Julia Victoria Trzebinia 1.76
Skok w dal z miejsca M 2004      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Banachowicz Bartosz SKS Kusy Kraków 1.96
2 Doniec Szymon SKS Kusy Kraków 2.01
3 Łukasiewicz Sebastian SKS Kusy Kraków 2.04
4 Suder Alan SKS Kusy Kraków 1.84
5 Woziwodzki Jakub SKS Kusy Kraków 2.32
6 Stuczyński Łukasz SP Regulice 1.62
7 Juszczak Mateusz Victoria Trzebinia 1.90
8 Liszka Nikodem Victoria Trzebinia 1.86
9 Pabis Norbert Victoria Trzebinia 2.00
10 Mirek Jakub SP Płoki 1.92
11 Duda Adrian SP Płoki 1.93
12 Borówka Mateusz SKS Kusy Kraków 1.60
13 Czechowski Patryk SP Psary 1.93
14 Banaś Bartłomiej SKS Kusy Kraków 1.92
Skok w dal z miejsca K 2003      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Sujdak Małgorzata ZS Kwaczala 1.96
2 Badzioch Amelia Victoria Trzebinia 1.71
Skok w dal z miejsca M 2003      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Warzecha Wojciech ZS Kwaczała 2.09
2 Gierczak Mateusz ZS Kwaczała 1.79
3 Szczurek Patryk Victoria Trzebinia 1.95
Skok w dal z miejsca M 2002      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Jedynak Daniel Gimnazjum nr 1 w Trzebini 2.03
Skok w dal z miejsca K 2001      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Mierzwa Katarzyna SP Płoki 1.30
Skok w dal z miejsca M 2001      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Dzedzyk Oskar SP Płoki 2.46
Rzut piłką lekarską K 2006 i młodsze 1 kg      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Chowaniak Julia SP Regulice 6.20
2 Czechowska Anna SP Psary 5.70
3 Spyt Agata SP Płoki 3.30
4 Jaśkaczek Małgorzata Victoria Trzebinia 6.80
5 Szwagrzyk Aleksandra UKS Sokół Zator 5.00
6 Łukasik Maja Victoria Trzebinia 4.60
7 Papiernik Milena SP nr 8 w Trzebini 4.20
Rzut piłką lekarską M 2006 i młodsze 1 kg      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Sochacki Tomasz UKS Sokół Zator 6.40
2 Kowalski Łukasz UKS Sokół Zator 8.00
3 Falkowski Oskar UKS Sokół Zator 5.30
4 Czerwik Nikodem UKS Sokół Zator 6.40
5 Matysik Paweł SP Regulice 6.60
6 Zając Patryk SP Psary 4.80
7 Chmura Szymon SP Psary 5.40
8 Petka Kamil Victoria Trzebinia 8.20
9 Kamiński Jakub UKS Sokół Zator 8.20
10 Buassa Tosi UKS Sokół Zator 6.30
11 Skoczylas Igor SP Psary 8.50
12 Szczurek Michał Victoria Trzebinia 5.00
13 Karmański Paweł Victoria Trzebinia 6.20
14 Halemba Kamil SP Psary 5.60
15 Sadowski Karol UKS Sokół Zator 4.50
16 Buassa Tori UKS Sokół Zator 5.20
Rzut piłką lekarską K 2005  1kg      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Malczyk Agata SP Psary 6.80
2 Kłeczek Jaśmina Victoria Trzebinia 7.30
Rzut piłką lekarską M 2005 1 kg      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Slęzak Andrzej SP Psary 6.70
Rzut piłką lekarską K 2004 2 kg      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Kucharska Aleksandra SP Regulice 5.10
2 Ryba Karolina SP Regulice 4.50
3 Rogalska Oliwia SP Regulice 7.10
4 Kowal Ewa Victoria Trzebinia 5.90
5 Nowak Natalia Victoria Trzebinia 5.60
6 Jaskaczek Julia Victoria Trzebinia 4.50
7 Budniok Adrianna Victoria Trzebinia 5.10
Rzut piłką lekarską M 2004 2 kg      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Batko Bartłomiej SKS Kusy Kraków 5.10
2 Borówka Mateusz SKS Kusy Kraków 5.10
3 Glonek Michał SKS Kusy Kraków 6.00
4 Mirek Jakub SP Płoki 5.30
5 Banaś Bartłomiej SKS Kusy Kraków 4.50
6 Pulnar Szymon Victoria Trzebinia 7.00
7 Czechowski Patryk SP Psary 7.50
Rzut piłką lekarską M 2003 2 kg      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Perończyk Dawid ZS Kwaczała 6.90
2 Pulnar Piotr Victoria Trzebinia 8.00
3 Mirek Jakub Victoria Trzebinia 7.90
Pchnięcie kulą K 2005      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Kłeczek Jaśmina Victoria Trzebinia 6
2 Malczyk Agata SP Psary 5.80
Pchnięcie kulą M 2005      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Petka Kamil Victoria Trzebinia 8.20
2 Ślęzak Andrzej SP Psary 5.30
3 Skoczylas Igor SP Psary 6.10
4 Danielkis Beniamin ZS Kwaczała 6.50
Pchnięcie kulą K 2004      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Budniok Adrianna Victoria Trzebinia 7
2 Kowal Ewa Victoria Trzebinia 6.1
3 Jaśkaczek Julia Victoria Trzebinia 6.3
Pchnięcie kulą M 2004      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Glonek Michał SKS Kusy Kraków 5.7
2 Pulnar Szymon Victoria Trzebinia 8.4
3 Kaim Mikołaj SP Psary 5.6
4 Czechowski Patryk SP Psary 7.3
5 Juszczak Mateusz Victoria Trzebinia 6.9
6 Mirek Jakub SP Płoki 7.5
7 Banachowicz Bartosz SKS Kusy Kraków 7
8 Banaś Bartłomiej SKS Kusy Kraków 7
Pchnięcie kulą K 2003      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Badzioch Amelia Victoria Trzebinia 7
2 Bolek Emilia Gimnazjum nr 1 7.2
Pchnięcie kulą M 2003      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Pulnar Piotr Victoria Trzebinia 8
2 Mirek Jakub Victoria Trzebinia 9.80
Pchnięcie kulą K 2002      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Pawliszyn Kornelia ZS 1 Alwernia 9
2 Gromadzik Patrycja Gimnazjum nr 1 w Trzebini 6
Pchnięcie kulą M 2001      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Dzedzyk Oskar SP Płoki 10.80
Skok wzwyż K 2006 i młodsze      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Czechowska Anna SP Psary 0.95
2 Jaśkaczek Małgorzata Victoria Trzebinia 1.10
3 Modrzejewska Oliwia Wspólnota Gmin Powiatu Chrzanowskiego 0.95
4 Łukasik Maja Victoria Trzebinia 1.05
5 Kopeć Wiktoria SP Regulice 0.95
6 Batiuk Alicja SP Regulice 0.85
7 Ziembińska Lidia Victoria Trzebinia 1.00
8 Swagrzyk Olga UKS Sokół Zator 1.05
9 Ciupek Emilia SP Regulice 1.00
Skok wzwyż M 2006 i młodsze      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Janik Gabriel SP Regulice 1.10
2 Perończyk Damian ZS Kwaczała 1.10
3 Chmura Szymon SP Psary 0.95
4 Szczurek Michał Victoria Trzebinia 1.00
5 Halemba Kacper SP Psary 1.10
6 Karmański Paweł Victoria Trzebinia 1.05
7 Klimkiewicz Łukasz SP Psary 0.95
8 Opaliński Jakub ZS Kwaczała 1.05
9 Tryfanów Patryk Victoria Trzebinia 1.00
10 Petka Kamil Victoria Trzebinia 1.10
11 Buassa Tosi UKS Sokól Zator 1.14
12 GaŁuszka Mateusz UKS Sokól Zator 1.05
13 Paluch Damian SP Regulice 1.05
14 Kamiński Jakub UKS Sokól Zator 0.95
15 Surowiak Filip Victoria Trzebinia 0.90
16 Stachańczyk Jakub UKS Sokól Zator 1.05
Skok wzwyż K 2005      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Bilska Olga ZS Kwaczała 1.05
2 Kania Zuzanna SP Regulice 1.10
3 Sklarz Aniela UKS Sokół Zator 1.00
4 Malczyk Agata SP Psary NM
Skok wzwyż M 2005      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Danieliks Beniamin ZS Kwaczała 1.39
2 Ryba Dawid SP Regulice 1.15
3 Lizończyk Piotr SP Regulice 1.20
4 Szuba Kamil Victoria Trzebinia 1.25
5 Karmański Ireneusz Victoria Trzebinia 1.15
6 Sykuła Fabian Victoria Trzebinia 1.10
7 Knapik Kamil SP Regulice 1.15
8 Śliwiński Dawid UKS Sokół Zator 1.35
Skok wzwyż K 2004      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Kramarz Arletta ZS Kwaczała 1.25
2 Staroń Emilia Victoria Trzebinia 1.30
3 Starzycka Julita Victoria Trzebinia 1.35
4 Budniok Adrianna Victoria Trzebinia 1.25
Skok wzwyż M 2004      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Łukasiewicz Sebastian SKS Kusy Kraków 1.35
2 Suder Alan SKS Kusy Kraków 1.30
3 Woziwodzki Jakub SKS Kusy Kraków 1.30
4 Juszczak Mateusz Victoria Trzebinia 1.35
5 Mazgaj Przemysław ZS Kwaczała 1.25
6 Toka Szymon ZS Kwaczała 1.10
7 Czechowski Patryk SP Psary 1.20
8 Liszka Nikodem Victoria Trzebinia 1.25
9 Pabis Norbert Victoria Trzebinia 1.25
10 Mirek Jakub SP Płoki 1.15
Skok wzwyż K 2003      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Kraus Karolina ZS Kwaczała 1.15
2 Szawiracz Sandra ZS Kwaczała 1.20
3 Sujdak Małgorzata ZS Kwaczała 1.15
4 Bolek Emilia Gimnazjum nr 1 w Trzebini 1.25
Skok wzwyż M 2003      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Pulnar Piotr Victoria Trzebinia 1.35
2 Warzecha Wojciech ZS Kwaczała 1.25
3 Mirek Jakub Victoria Trzebinia 1.39
4 Milecki Miłosz ZS Kwaczała 1.15
5 Gierczak Mateusz ZS Kwaczała 1.35
6 Pelc Paweł ZS Kwaczała 1.30
7 Grec Kamil ZS Kwaczała 1.30
8 Szczurek Patryk Victoria Trzebinia 1.20
9 Kulawik Patryk ZS Kwaczała 1.35
Skok wzwyż M 2002      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Jedynak Daniel Gimnazjum nr 1 w Trzebini 1.35
Skok wzwyż M 2001      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Dzedzyk Oskar SP Płoki 1.35
Sztafety 4x200m K 2006 i młodsi      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Victoria Trzebinia 1:44.87
2 SP Regulice 1:46.44
Sztafety 4x200m M 2006 i młodsi      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 Victoria Trzebinia 3:23.24
2 UKS Sokół Zator 3:22.25
3 ZS Kwaczała 3:27.15
4 UKS Sokół Zator 3:35.62
5 SP Regulice 3:40.40
Sztafety 4x200m K 2004/2005      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 UKS Sokół Zator 3:36.10
2 Victoria Trzebinia 3:06.10
3 SP Regulice 3:40.12
Sztafety 4x200m M 2004/2005      
L.p Nazwisko Imię Klub/Szkoła Wynik
1 SKS Kusy Kraków 2:59.90
2 Victoria Trzebinia 3:01.22
3 SP Regulice 3:09.15
4 SP Płoki 3.27.22
5 SKS Kusy Kraków 3.15.27