REKORDY STADION

  • Dziewczęta dzieci młodsze
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
60 m 8.69 Zuzanna Sraga 17.09.2017 Kraków
100 m 14.25 Zuzanna Sraga 02.09.2017 Opole
150 m 26.01 Lidia Ziembińska 30.04.2017 Chorzów
200 m 29.87 Zuzanna Sraga 07.10.2017 Rybnik
300 m 49.55 Zuzanna Sraga 07.10.2017 Rybnik
500 m 1:32.55 Zuzanna Sraga 17.09.2017 Kraków
600 m 1:56.42 Zuzanna Sraga 11.09.2017 Brno (CZE)
skok w dal 3.78 Zuzanna Sraga 11.09.2017 Brno (CZE)
skok w dal strefa 4.41 Zuzanna Sraga 17.09.2017 Kraków
skok wzwyż 1.22 Małgorzata Jaśkaczek 10.06.2017 Kraków
piłeczka palantowa 23.50 Maja Adamczyk 9.06.2018 Kraków
kula (2 kg) 5.45 Nowak Martyna 22.05.2016 Kraków
  • Chłopcy dzieci młodsze
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
60 m 9.19 Karol Pieniążek 1.06.2019 Kraków
100 m 15.93 Michał Szczurek 13.05.2017 Kraków
150 m
200 m 33.34 Leon Dudek 1.09.2018 Opole
300 m 51.10 Karol Pieniążek 1.06.2019 Kraków
500 m
600 m 2:07.35 Leon Dudek 10.09.2018 Brno
skok w dal 3.65 Kamil Petka 30.04.2017 Chorzów
skok w dal strefa 3.75 Patryk Tryfanów 9.06.2018 Kraków
skok wzwyż 1.26 Karol Pieniążek 27.04.2019 Zittau
piłeczka palantowa 38.5 Eryk Patyk 22.05.2016 Kraków
kula (4 kg) 6.39 Kamil Petka 02.09.2017 Opole
dysk (1 kg) 21.16 Kamil Petka 10.06.2017 Kraków
  • Dziewczęta dzieci starsze
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
80 m ppł 16.42 Zuzanna Sraga 7.05.2018 Kędzierzyn Koźle
200 m ppł 36.19 Zuzanna Sraga 1.05.2018 Częstochowa
60 m 8.47 Zuzanna Sraga 10.09.2018 Brno
100 m 13.22 Zuzanna Sraga 1.06.2019 Kraków
150 m 21.91 Wiktoria Tryfanów 10.09.2018 Brno
200 m 27.62 Zuzanna Sraga 25.05.2019 Kraków
300 m 43.77 Zuzanna Sraga 1.09.2019 Kraków
400 m 65.49 Wiktoria Tryfanów 3.06.2018 Kraków
500 m 1:42.32 Natalia Nowak 26.11.2016 Spała
600 m 1:47.52 Zuzanna Sraga 1.09.2018 Opole
800 m 2:35.44 Zuzanna Sraga 10.09.2018 Brno
1000 m 3:23.19 Małgorzata Jaśkaczek 15.09.2018 Tarnów
skok w dal 4.22 Zuzanna Sraga 6.05.2018 Kraków
w dal strefa 4.53 Zuzanna Sraga 16.06.2018 Bielsko Biała
skok wzwyż 1.43 Zuzanna Sraga 10.09.2018 Brno
piłeczka palantowa 33.50 Julita Szklarczyk 28.05.2016 Kraków
kula (2 kg) 9.57 Martyna Śledzińska 1.06.2019 Kraków
kula (3 kg) 7.99 Martyna Śledzińska 28.04.2018 Chorzów
dysk (0.60 kg) 21.92 Martyna Śledzińska 15.09.2018 Tarnów
dysk (0.75 kg) 23.36 Martyna Śledzińska 6.04.2019 Rybnik
dysk (1 kg) 11.51 Julia Gregorczyk 02.09.2017 Opole
oszczep (600) 10.55 Julia Gregorczyk 02.09.2017 Opole
oszczep (500) 11.54 Ewa Kowal 11.09.2017 Brno (CZE)
sztafeta 100-200-300-400 2:43.79 Tryfanów/Sraga/Jaśkaczek/Adamczyk 15.09.2018 Tarnów
  • Chłopcy dzieci starsze
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
110 m ppł 22.60 Artur Łapcik 7.05.2018 Kędzierzyn Koźle
200 m ppł 36.36 Artur Łapcik 12.05.2018 Kraków
60 m 8.61 Jakub Sraga 10.09.2018 Brno
100 m 13.90 Jakub Sraga 6.05.2018 Kraków
150 m 22.64 Nikodem Liszka 11.09.2017 Brno (CZE)
200 m 30.45 Kamil Szuba 3.06.2018 Kraków
300 m 46.93 Jakub Sraga 07.10.2017 Rybnik
400 m 75.86 Mateusz Juszczak 21.07.2017 Chorzów
600 m 1:45.01 Jakub Sraga 25.08.2018 Chorzów
800 m 2:27.33 Jakub Sraga 10.09.2018 Brno
1000 m 3:04.04 Jakub Sraga 15.09.2018 Tarnów
skok w dal 4.41 Mateusz Juszczak 13.05.2017 Kraków
skok w dal strefa 4.44 Jakub Sraga 17.09.2017 Kraków
skok wzwyż 1.43 Mateusz Juszczak 11.09.2017 Brno (CZE)
piłeczka palantowa 51.50 Szymon Pulnar 03.09.2016 Kraków
kula (4 kg) 8.52 Kamil Petka 1.09.2019 Kraków
kula (5 kg) 8.24 Szymon Pulnar 8.05.2017 Kędzierzyn Koźle
dysk (0,75 kg) 25.10 Kamil Petka 15.09.2018 Tarnów
dysk (1 kg) 21.32 Mateusz Juszczak 02.09.2017 Opole
oszczep (600) 22.60 Szymon Pulnar 02.09.2017 Opole
sztafeta 100-200-300-400 2:41.51 Sraga/Łapcik/Petka/Tryfanów 15.09.2018 Tarnów
  • Dziewczęta młodziczki
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu Miejscowość
80 m ppł 16.47 Julia Jaśkaczek 7.05.2018 Kędzierzyn Kożle
100 m ppł 19.02 Julia Jaśkaczek 10.09.2018 Brno
200 m ppł 38.65 Julia Jaskaczek 7.05.2018 Kędzierzyn Koźle
60 m 8.95 Margo Kudina 10.09.2018 Brno
100 m 14.28 Margo Kudina 9.06.2018 Kraków
150 m 22.82 Margo Kudina 1.05.2018 Częstochowa
200 m 29.97 Margo Kudina 3.06.2018 Kraków
300 m 47.32 Margo Kudina 10.09.2018 Brno
400 m
500 m
600 m 1:55.65 Julia Jaśkaczek 9.06.2018 Kraków
1000 m 3:34.26 Julia Jaśkaczek 15.09.2018 Tarnów
1500 m 6:00.42 Julia Jaśkaczek 10.09.2018 Brno
skok w dal
skok wzwyż
kula (3 kg) 8.06 Ewa Kowal 18.05.2019 Kraków
dysk (0.75 kg) 18.27 Ewa Kowal 9.06.2018 Kraków
dysk (1 kg)
Oszczep (500 g) 15.68 Ewa Kowal 9.06.2018 Kraków
Sztafeta 4×100 m 57.35 Sraga/Tryfanów/Jaśkaczek/Kudina 1.09.2018 Opole
  • Chłopcy młodziki
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
110 m ppł 21.72 Artur Łapcik 18.05.2019 Kraków
200 m ppł 36.37 Artur Łapcik 11.05.2019 Kraków
60 m 7.98 Robert Kurdziel 1.09.2018 Opole
100 m 12.14 Szymon Saternus 1.06.2019 Kraków
150 m 20.77 Patryk Szczurek 11.09.2017 Brno
200 m 28.27 Patryk Szczurek 3.06.2018 Kraków
300 m 39.54 Szymon Saternus 18.05.2019 Kraków
400 m
600 m 1:49.56 Nikodem Liszka 15.09.2018 Tarnów
800 m 2:39.74 Szymon Saternus 27.04.2019 Zittau
1000 m 3:09.20 Nikodem Liszka 25.05.2019 Bielsko Biała
1500 m 5:21.68 Nikodem Liszka 10.09.2018 Brno
3000 m
skok w dal 4.81 Mateusz Juszczak 25.05.2019 Bielsko – Biała
skok wzwyż 1.70 Piotr Pulnar 1.05.2018 Częstochowa
kula (5 kg) 9.63 Robert Kurdziel 1.09.2018 Opole
dysk (1 kg) 26.78 Szymon Pulnar 9.06.2018 Kraków
oszczep (600) 34.18 Szymon Pulnar 8.09.2018 Kraków
sztafeta 4×100 m 56.26 Kurdziel/Juszczak/Pulnar/Liszka 1.09.2018 Opole

REKORDY HALA

  • Dziewczęta dzieci młodsze
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
60 m  8.65 Zuzanna Sraga  17.11.2017  Toruń
200 m
300 m
500 m
600 m 2:10.24 Maja Adamczyk 9.02.2019 Ostrawa
800 m 3:17.32 Maja Adamczyk 9.02.2019 Ostrawa
skok w dal
skok w dal strefa 3.20 Maja Adamczyk 26.01.2019 Brzeszcze
skok wzwyż
kula (2 kg)
  • Chłopcy dzieci młodsze
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
60 m 9.25 Leon Dudek 21.02.2019 Ostrawa
200 m
300 m 53.96 Leon Dudek 21.02.2019 Ostrawa
500 m
600 m
1000 m 4:18.07 Patryk Tryfanów 10.11.2017 Kraków
skok w dal 3.79 Kamil Petka 05.02.2017 Brzeszcze
skok w dal strefa
skok wzwyż 1.15 Kamil Petka 29.01.2017 Brzeszcze
  • Dziewczęta dzieci starsze
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
60 m ppł 10.30 Zuzanna Sraga 12.01.2019 Brzeszcze
60 m 8.52 Zuzanna Sraga 26.01.2019 Brzeszcze
200 m 30.25 Wiktoria Tryfanów 17.12.2017 Toruń
300 m 46.69 Zuzanna Sraga 21.02.2019 Ostrawa
400 m 70.18 Wiktoria Tryfanów 17.12.2017 Toruń
600 m 2:03.75 Wiktoria Tryfanów 04.11.2017 Kraków
800 m
1500 m
skok w dal 3.45 Sylwia Stasiuk 05.02.2017 Brzeszcze
skok wzwyż 1.45 Zuzanna Sraga 26.01.2019 Brzeszcze
kula (2 kg) 9.27 Martyna Śledzińska 21.02.2019 Ostrawa
kula (3 kg) 7.55 Martyna Śledzińska 26.01.2019 Brzeszcze
  • Chłopcy dzieci starsze
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
60 m ppł 11.71 Artur Łapcik 28.01.2018 Brzeszcze
60 m 8.74 Kamil Petka 9.02.2019 Ostrawa
200 m 31.72 Nikodem Liszka 06.01.2017 Toruń
300 m
400 m
600 m
800 m
1000 m 3:07.00 Jakub Sraga 17.11.2017 Toruń
skok w dal 4.38 Jakub Sraga 28.01.2018 Brzeszcze
skok wzwyż 1.44 Mateusz Juszczak 04.11.2017 Kraków
kula (4 kg) 8.18 Kamil Petka 26.01.2019 Brzeszcze
kula (5 kg) 6.00 Kamil Petka 20.01.2017 Brzeszcze
  • Dziewczęta młodziczki
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu Miejscowość
60 m ppł 12.25 Julia Jaśkaczek 28.01.2018 Brzeszcze
60 m 9.19 Sylwia Stasiuk 17.12.2018 Toruń
200 m 30.58 Sylwia Stasiuk 17.12.2018 Toruń
300 m
600 m
1000 m
skok w dal 3.70 Sylwia Stasiuk 28.01.2018 Brzeszcze
skok wzwyż
kula (3 kg) 6.61 Ewa Kowal 28.01.2018 Brzeszcze
  • Chłopcy młodziki
Konkurencja Wynik Imię i nazwisko Data rekordu  Miejscowość
60 m ppł 11.03 Artur Łapcik 21.02.2019 Ostrawa
60 m 8.07 Szymon Saternus 21.02.2019 Ostrawa
150 m 19.68 Szymon Saternus 21.02.2019 Ostrawa
300 m
400 m
600 m
800 m 2:20.54 Jakub Sraga 21.02.2019 Ostrawa
1000 m
1500 m
skok w dal 4.02 Artur Łapcik 26.01.2018 Brzeszcze
skok wzwyż 1.60 Mateusz Juszczak 26.02.2019 Brzeszcze
kula (5 kg) 7,77 Szymon Pulnar 28.01.2018 Brzeszcze